Новини

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  березень 2018  »
пвсчпсн
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Новини
УМОВИ ПРИЗНАЧЕННЯ ПІЛЬГОВОЇ ПЕНСІЇ ТА ВИПЛАТИ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ПРИ ВИХОДІ НА ПЕНСІЮ ПЕДАГОГАМ PDF Друк

170190Відповідно до статті 51 Закону України «Про пенсійне забезпечення» пенсії за вислугу років встановлюються окремим категоріям громадян, зайнятих на роботах, виконання яких призводить до втрати професійної працездатності або придатності до настання віку, що дає право на пенсію за віком.

Детальніше...
 
ВІТАЄМО! PDF Друк

1701896 серпня 2017 року ювілей відзначає голова Кременецької районної організації профспілки працівників освіти 

Лілія Іванівна ЧЕЧУРІНА.

Шановна імениннице! До всіх вітань, які надійшли на Вашу адресу, прийміть і наші щирі слова поздоровлення!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, удачі, справжнього людського щастя. Нехай здійсняться всі Ваші творчі задуми, а гарний настрій додає наснаги на професійній ниві.

Прес-центр облорганізації

 
МОН ПІДТРИМУЄ ПОЗИЦІЮ ПРОФСПІЛКИ ЩОДО НАЗВ ПОСАД ПЕДПРАЦІВНИКІВ У КЛАСИФІКАТОРІ ПРОФЕСІЙ PDF Друк

170188На адресу ЦК Профспілки працівників освіти і науки України надійшов лист за підписом першого заступника Міністра В.В. Ковтунця, у якому вказано, що Міністерство освіти і України підтримує позицію Профспілки щодо приведення назв посад педагогічних працівників, зазначених у Класифікаторі професій (ДК 003:2010), у відповідність із нормами законодавства.

Детальніше...
 
ШКІЛЬНІ КАНІКУЛИ У 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ PDF Друк

170187У 2017-2018 навчальному році 273 дні, з яких 108 – припадатимуть на святкові і вихідні дні, а також весняні, зимові чи осінні канікули (літні канікули в тривалість навчального року не включаються).

Як правило, усі учні відправляються на канікули 26 травня, за винятком дев’ятикласників та учнів одинадцятих класів, які мають складати державну підсумкову атестацію.

Детальніше...
 
СПІВЧУТТЯ PDF Друк

170186Тернопільська обласна організація профспілки працівників освіти і науки висловлює щирі співчуття голові Шумської районної організації ДЕМЧУК Світлані Леонтіївні з приводу непоправимої втрати – смерті її матері.

Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійної прийняти в Царство Небесне.

                                       Хай земля їй буде пухом!

Прес-центр облорганізації

 
ЧИ МОЖНА ПЕРЕРВАТИ ДЕКРЕТНУ ВІДПУСТКУ? – КОНСУЛЬТУЄ ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ ЦК ПРОФСПІЛКИ PDF Друк

170185ЦК Профспілки працівників освіти і науки України консультує щодо можливості переривання соціальної відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про відпустки» та ст. 179 КЗпП України на підставі медичного висновку жінкам надається оплачувана соціальна відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами тривалістю 126 (140) календарних днів: до пологів – 70 календарних днів; після пологів – 56 календарних днів (70 календарних днів – у разі народження двох і більше дітей та у разі ускладнення пологів), починаючи з дня пологів.

Детальніше...
 
ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ! PDF Друк

170184_26 липня 2017 року свій ювілей відзначає О.М.Кутко, голова первинної профспілкової організації Технічного коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя.

Шановна Оксано Михайлівно!

Щиро вітаємо з Днем народження! З нагоди такого прекрасного свято хотілося б висловити щиру повагу до Вас. Нехай Ваші очі світяться щастям, робота приносить лише радість і задоволення, а вдома завжди чекає любляча сім’я!

Прес-центр облорганізації

 
НА ПІДТРИМКУ ПОЗИЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ЩОДО ПРОЕКТУ ЗАКОНУ «ПРО ОСВІТУ» PDF Друк

17018213 липня у Києві, під Верховною Радою України, під час ранкового пленарного засідання Верховної Ради, відбулася акція в підтримку вимог Профспілки працівників освіти і науки України до проекту Закону «Про освіту», який планується до розгляду в другому читанні.

Освітяни уже вкотре закликали народних депутатів України домогтися під час голосування у другому читанні законопроекту № 3491-д та прийнятті нового Закону України «Про освіту» передбачення гарантій щодо:

Детальніше...
 
ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ! PDF Друк

1701817 липня 2017 року 65 день народження відзначає І.В.Солян, голова Збаразької районної організації профспілки працівників освіти.

Шановний Іване Васильовичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження. Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, віри, надії та Божої благодаті. Хай у наш бурхливий час зігрівають Ваше серце любов, доброта та злагода, щоб було досить сили та молодечого запалу для продовження справи соціального захисту освітян Збаражчини.

Хай люблять і шанують Вас в сім’ї та родині, поруч завжди будуть щирі однодумці й вірні друзі, поважають і цінують у суспільстві.

Прес-центр облорганізації

 
НАВЧАННЯ ЗАДЛЯ ЕФЕКТИВНОСТІ PDF Друк

170171Сьогодні усіх нас зусібіч атакують потоки інформації, поширювані електронними ЗМІ, у тому числі не завжди достовірної, про діяльність Профспілки. Через телебачення, соціальні мережі та різноманітні сайти ми дізнаємося про новини суспільного життя, основні виклики, які нам готує час реформ.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 99
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 71 гостей на сайті