Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  липень 2020  »
пвсчпсн
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Тернопільська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України
ВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ!!

0707_116 липня 2020 року 50-річний ювілей відзначив голова Козівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України

Іван Богданович ВОВК.

Уся профспілкова освітянська спільнота Тернопільщини щиро вітає свого колегу – активіста, справжнього лідера, надійного товариша з ювілеєм і зичить міцного здоров’я, яскравих вражень, щирих посмішок та натхнення.

Нехай здійсняться всі Ваші мрії і задуми, а життя буде наповнене щасливими подіями!

Летять роки і їм немає спину,
За ними – мудрості великий зміст.
Сьогодні п
ятдесяту вже вершину
Здолали Ви, мов справжній альпініст!

За пройденим не варто сумувати,
                                                                 Попереду, до ста, років ще череда.
                                                               Хай щедрим буде ювілейне свято!
                                                       Здоров’я Вам, любові і добра!

 

                                                       Тернопільська обласна організація

                                                Профспілки працівників освіти і науки України

 
Про зміни, що відбулися в трудовому законодавстві в частині прийняття працівників на роботу

150140Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» від 28 грудня 2014 року № 77–VIII (далі — Закон № 77), що набрав чинності 1 січня 2015 року, до статті 24 КЗпП України, яка регламентує укладення трудового договору, були внесені зміни: ч. 3 викладена в редакції:

Детальніше...
 
ЧОМУ ПРОФСПІЛКА ПРОТИ ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ПРАЦЮ» ВІД МІНЕКОНОМІКИ?

0707_44Після розгляду та аналізу доопрацьованого Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проекту Закону України «Про працю» профспілки висловили протест проти його прийняття.

Зокрема, суперечать чинним міжнародним договорам та угодам ініціативи урядовців щодо звуження змісту та обсягів прав працівників і мінімальних гарантій у сфері зайнятості, оплати та умов праці, зменшення ролі соціального діалогу і договірного регулювання колективних трудових відносин, скасування законодавчих актів у сфері праці. Необґрунтовано розширюється перелік випадків коли може бути укладено строковий трудовий договір. Профспілкова спільнота висловлює протест проти встановлення обов’язкової строкової форми трудового договору для педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників, скасування норми про скорочену тривалість робочого часу зокрема для учителів та лікарів.

Детальніше...
 
ЩОДО ОПЛАТИ ПРАЦІ ТА ВИКОНАННЯ ОБОВ’ЯЗКІВ ПРАЦІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПІД ЧАС ПРИЗУПИНЕННЯ РОБОТИ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН

1203_1Відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я, яка оголосила про пандемію коронавірусу у світі, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», якою встановлено з 12 березня до 3 квітня 2020 р. карантин на усій території України. 

«Карантин – це обмеження діяльності і/або відокремлення від інших підозрілих на зараження осіб, які не є хворими, або підозрілих на зараження багажу, контейнерів, засобів перевезення чи товарів таким чином, щоб запобігти можливому поширенню інфекції чи контамінації». 

Пунктом першим постанови визначено:

Установити з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України карантин, заборонивши відвідування закладів освіти її здобувачами; проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

Державним адміністраціям разом з органами місцевого самоврядування доручено забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог цієї постанови. 

Докладні рекомендації для керівників закладів освіти та управлінців є у листі Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року https://mon.gov.ua/ua/news/z-12-bereznya-zaprovadzhuyetsya-tritizhnevij-karantin-u-vsih-zakladah-osviti.

Карантин запроваджується в усіх закладах освіти незалежно від форми власності та сфери управління: дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти.

Детальніше...
 
Про тривалість робочого тижня практичних психологів, соціальних педагогів

000103

 

     На звернення керівників та практичних психологів щодо тривалості роботи працівників психологічної служби подаємо роз’яснення Міністерства освіти і науки України від 26.09.2012 року.

Завантажити…

 


Сторінка 1 з 239
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті