Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  липень 2020  »
пвсчпсн
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Тернопільська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України
Щодо порядку проходження обов’язкових медичних оглядів працівниками навчально-виховних закладів

01На численні звернення з місць щодо порядку проходження обов’язкових медичних оглядів працівниками навчально-виховних закладів ЦК Профспілки повідомляє наступне.

Детальніше...
 
В УРЯДОВЦІВ ТА МІСЦЕВОГО КЕРІВНИЦТВА БАЧЕННЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ ОСВІТЯН ПІД ЧАС КАРАТИНУ – РІЗНЕ!

1606Призупинення роботи закладів освіти під час пандемії COVID-19 навесні 2020 року, впровадження карантинних заходів, дистанційної форми навчання, внесення змін до законодавства України про працю стало причиною спроб окремих владців на місцях «зекономити» на праці освітян та скоротити заробітну плату працівників. Звістки про це неодноразово надходили до обласної організації профспілки.

Саме тому Тернопільською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України було надіслано звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України та народних депутатів України, у яких вказувалося, що на Тернопіллі мають місце випадки, коли органи виконавчої влади та місцевого самоврядування в окремих районах та об’єднаних територіальних громадах спонукають, а то й примушують працівників закладів дошкільної та позашкільної освіти, техперсоналу шкіл, чия зарплата виплачується за рахунок місцевих коштів, брати відпустки за власний рахунок або «тимчасово» звільнитися, керівників закладів освіти зобов’язують провести заходи з т.з. «оптимізації» технічного персоналу. Такі дії місцевих керівників поставили на межу виживання значну частину працівників закладів освіти.

Детальніше...
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ МОЗ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ДИТСАДКІВ У ПЕРІОД КАРАНТИНУ

0206Міністерство охорони здоров’я України затвердило рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19) (постанова від 21.05.2020 №25).

Детальніше...
 
Допомога при народженні дитини: умови призначення та виплати

2463127«Порядок призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми» затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 р. № 1751 (із внесеними змінами).
Допомога при народженні надається одному з батьків або опікуну, який постійно проживає разом з дитиною.

Детальніше...
 
Щорічні основні відпустки в галузі освіти. Порядок їх надання та перенесення.

Державні гарантії та відносини, пов'язані з відпусткою, регулюються Конституцією України, Законом України «Про відпустки», Кодексом законів про працю України, іншими законами та нормативно-правовими актами України.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 239
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті