Переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2012" визначено

Друк
Середа, 15 лютого 2012, 07:42

vchitel_rokyЗ 23 січня по 03 лютого 2012 року в області відбувся відбірковий етап обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012», у якому взяли участь 80 педагогів – переможців районних, Тернопільського міського турів цього конкурсу.

За наслідками вивчення матеріалів учасників, ознайомлення з педагогічними технологіями діяльності вчителів під час обласного педагогічного форуму «Пошуки. Знахідки. Творчість», журі обрали для участі у фіналі обласного туру конкурсу «Учитель року - 2012» 24 найкращі вчителі області, які 12-13 лютого змагалися в очному етапі конкурсу. Цього року конкурс проходив у номінаціях «Українська мова та література», «Біологія», «Іноземна мова (англійська)», «Етика», «Фізична культура».

Саме завдяки таким педагогам підвищується престиж професії. Знаючи, що серед нас є ті, кому вдається і навчати, і виховувати, і поселяти іскорку у дитячих душах, ми стаємо трохи впевненішими, що душі та розум нашого молодого, підростаючого покоління, знаходяться у надійних руках ось таких творчих педагогів.

Ми щиро бажаємо переможцям обласного туру конкурсу гідно представити Тернопільщину у фінальному турі.

13 лютого 2012 року відбулося нагородження переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Найкращих педагогів за результатами цих змагань відзначили дипломами, грамотами та цінними подарунками.

 

ПЕРЕМОЖЦЯМИ ОБЛАСНОГО ТУРУ КОНКУРСУ

«УЧИТЕЛЬ РОКУ-2012» СТАЛИ:

  • Підгреб’я Надія Михайлівна, вчитель української мови і літератури Заліщицької державної гімназії; 
  • Тимчук Людмила Трохимівна, вчитель біології Кременецької спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. №2; 
  • Головецька Оксана Михайлівна, вчитель англійської мови Острівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Тернопільського району; 
  • Терлецький Віталій Михайлович, вчитель фізичної культури Довжанківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Тернопільського району; 
  • Запоточна Марія Михайлівна, вчитель етики Підзамочківської ЗОШ І-ІІ ст. Бучацького району. 

ЛАУРЕАТАМИ ОБЛАСНОГО ТУРУ КОНКУРСУ СТАЛИ:

У номінації «українська мова і  література»

  • Барбарош Наталія Романівна (НВК «Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія ім. С.Балея» Тернопільського району);
  • Гумак Людмила Романівна (Чортківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7);
  • Коник Наталія Вікторівна (Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1);
  • Романіна Тетяна Михайлівна (Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – інтернат);

У номінації «біологія»

  • Качура Любов Петрівна (Більче-Золотецька ЗОШ І-ІІІ ст. Борщівського району);
  • Кучер Людмила Андріївна (Великоглибочецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Я.Стецька Тернопільського району);
  • Стефанишин Тамара Зенонівна (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5);
  • Чекан Мирослава Ярославівна (ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Зборова);

У номінації «англійська мова»

  • Ганущак Любов Петрівна (Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №29 з поглибленим вивченням іноземних мов);
  • Дзьоба Лідія Віталіївна (Великодедеркальська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Шумського району);
  • Максименко Оксана Григорівна (Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3);
  • Ямелинець Леся Василівна (Теребовлянська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов);

Уномінації «фізична культура»

  • Іванюк Тетяна Василівна (Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – інтернат);
  • Карман Володимир Євгенович (Доброводівський технічний ліцей імені О.Смакули Збаразького району);
  • Кирилюк Василь Олексійович (Ланівецька загальноосвітня школа І-ІІ ст. Борщівського району);
  • Мотрук Стефанія Ярославівна (Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №17 з поглибленим вивченням іноземних мов);

У номінації «етика»

  • Лахміцька Оксана Василівна (Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1);
  • Мельничук Вікторія Володимирівна (Обицький НВК Шумського району);
  • Піщатін Лариса Богданівна (Острівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Тернопільського району).